Pažaislio g.

Jūsų namo stogo šlaitų kryptis nėra ideali saulės elektrinei, o kieme nėra vietos antžeminei saulės elektrinei? Ne bėda, Degis Energy komanda pasiruošusi rasti bei įgyvendinti nestandartinį sprendimą!

Nuotraukose matote 9.6 KW galingumo saulės elektrinę sumontuotą ant šiltnamio.

Kaimynų g.

Nors šis gyvenamasis namas dar tik statomas, tačiau jo savininkas jau kaupia elektros energiją artėjančiam žiemos sezonui!

Tauragės r. sav.

25Kw galingumo saulės elektrinė, sumontuota komerciniame objekte. Saulės elektrinės efektyvumo padidinimui naudotos dvipusės saulės paneles (angl. Bificial solar panel).

Alyvų g.

Šios saulės elektrinės dydį apribojo energijos skirstymo operatoriaus išduotos prisijungimo prie elektros tinklų sąlygos, tad norėdami maksimaliai išnaudoti ribotas galimybes, sumontavome išmanųjį skaitiklį (angl. SmartMeter).

Suvalkų g.

Mūsų klientas pageidavo maksimaliai nuo įvairių netikėtumų apsaugotos saulės elektrinės, todėl įgyvendinant šį projektą buvo nuspręsta optimizuoti visus saulės modulius bei įrengti viršįtampių ribotuvus tiek nuolatinės srovės, tiek ir kintamos srovės grandinėse.

Verkių g., Kaunas

Tai išskirtinis mūsų įgyvendintas projektas. Projekto išskirtinumą lėmė santykinai mažas pastato stogo plotas, aukšti parapetai bei didelis generuojamos energijos poreikis, nes klientas savo pagamintą elektros energiją pageidavo naudoti ne tik šiame objekte, bet ir pilnai aprūpinti kitus savo objektus.