Degis Energy projektuoja ir montuoja saulės elektrines verslui

Degis Energy projektuoja ir montuoja saulės elektrines ne tik fiziniams vartotojams, bet ir juridiniams asmenims – biudžetinėms įstaigoms, verslo įmonėms, žemės ūkio bendrovėms ir ūkininkams.

Projektuojame ir sumontuojame 2 rūšių saulės elektrines verslui:

Saulės elektrinės ant stogo

Saulės elektrinės projektuojamos ir montuojamos ant komercinių ir žemės ūkio paskirties pastatų stogo. Projektuojant atsižvelgiama į efektyviausius saulės energijos gavimo būdus. Ir technologijas.

Saulės elektrinės ant žemės

Saulės elektrinės montuojamos juridinio asmens sklype tiesiog ant žemės. Sukuriamas privatus saulės elektrinių parkas, kurį bet kada galima plėsti, esant poreikiui ir galimybėms.

Saulės elektrinės verslui projektuojamos ir montuojamos panašiai, kaip ir privatiems asmenims:

 • Apžiūrime numatomą saulės elektrinės vietą, įvertiname realias galimybes efektyviai gauti saulės energiją
 • Padedame surinkti ir paruošti reikalingą dokumentaciją
 • Projektuojame saulės elektrinę pagal kliento poreikius ir lūkesčius
 • Parenkame efektyviausias technologijas kartu su saulės elektrinių įrangos tiekėjais
 • Padedame pateikti dokumentus ir gauti APVA paramą verslui
 • Sumontuojame saulės elektrinę
 • Prijungiame prie esamo elektros tiekėjo tinklo, suderiname su elektros tiekimu
 • Konsultuojame verslą investiciniais ir techniniais saulės energijos klausimais
 • Atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą

Domitės, kiek galite sutaupyti įsirengę saulės elektrinę? Susisiekite su mumis jau dabar – pateiksime preliminarius skaičiavimus ir preliminarią darbų sąmatą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tikslią sąmatą pateiktume po skaičiavimų, tačiau galima preliminariai planuoti išlaidas jau dabar. 1 kW galingumo saulės elektrinės modulių įrengimas kainuoja apie 1000 eur + PVM įskaitant įrangą ir montavimo darbus. Jei jūsų saulės elektrinė bus 100 kW galingumo, visa elektrinė kainuos apie 100 000 eur + PVM. Nereiktų pamiršti, kad tai kaina be APVA paramos.

APVA agentūra prie Aplinkos Ministerijos suteikia paramą ne tik fiziniams asmenims, bet ir juridiniams asmenims, atitinkantiems tam tikrus reikalavimus ir užsiimantiems gamybine-prekybine veikla bei biudžetinėms įstaigoms. APVA deklaruoja, kad gali suteikti iki 369 eurų be PVM nuo 1 kW įrengimo kainos arba 30-45 proc. nuo projekto sumos, priklausomai nuo paramos programos nuostatų. Tikslią paramos sumą galėsime pasakyti po projektavimo. Padedame surinkti visus reikiamus dokumentus paramai gauti.

Saulės elektrinės atsiperkamumas priklauso nuo keleto faktorių, pavyzdžiui, kiek paramos gaunate iš APVA agentūros, kokie sprendimai yra naudojami (antžeminiai ar ant stogo), kokia elektrinės galia ir t.t. Šiuo metu realus atsiperkamumas yra 5-7 metai. Tiksliau galėtume pasakyti po projektavimo, kai žinoma galutinė darbų ir visos įrangos sąmata.

Kodėl Degis Energy?

Suprantame, kad dirbame konkurencingoje ir dinamiškoje rinkoje, todėl esame įsitikinę, kad turime tam tikrų privalumų prieš savo konkurentus:

 • Nuolatos bendradarbiaujame su saulės elektrinių įrangos gamintojais. Didžioji dalis įrangos jau yra mūsų sandėliuose, todėl nereikia gaišti laiko laukiant, kol bus suorganizuotas reikalingos įrangos tiekimas
 • Ilgametis bendradarbiavimas su svarbiausiai įrangos gamintojais duoda pagrindinį pliusą – lankstesnes kainas, ne vien tik įrangos pristatymo terminus
 • Esame labai ambicingi, todėl vertiname kiekvieną savo klientą, ieškome kainos ir kokybės santykio pagal kliento galimybes ir lūkesčius
 • Konsultuojame saulės elektrinių investicijų klausimais. Dirbame tik su patikrintais ir profesionaliam naudojimui skirtais techniniais sprendimais

Susisiekite su mumis jau dabar, kad išgirstume jūsų verslo lūkesčius ir aptartume mūsų galimybes suprojektuoti ir sumontuoti saulės elektrinę būtent jūsų verslui ar įstaigai.

Saulės elektrinės skaičiuoklė

Kur bus montuojama elektrinė?

Įveskite planuojamos įrengti elektrinės galingumą (kW)

Stogas plokščias ar šlaitinis

Ant kiek šlaitų planuojama montuoti elektrinę?

Pasirinkite stogo šlaito kryptį bei nuolydį ir įveskite planuojamos įrengti elektrinės galingumą (kW)

KryptisNuolydisPanuojamas įrengti galingumas (kW)
1 šlaitas
2 šlaitas
3 šlaitas
4 šlaitas

Planuojama metinė generacija:

- kWh*

* Paskaičiuota generacija yra preliminari. Reali generacija priklauso nuo daug fakorių, tokių kaip: geografinė padėtis, šešėliai, įranga, atstumai, gamtinės sąlygos ir pan. Vien dėl gamtinių sąlygų, kraštutiniais atvejais, metinė generacija gali svyruoti 15 % ribose. Skaičiavimams naudota 2005–2020 m. palydovinė saulės spinduliavimo duomenų bazė su valandine skiriamąja geba bei geografinis Lietuvos Respublikos teritorijos vidurkis.