Degis Energy projektuoja ir montuoja saulės elektrines namams

Sumontuosime Jums saulės elektrinę per maksimaliai trumpą laiką. Sutaupykite ir pasigaminkite elektros savoms reikmėms jau dabar!

Saulės elektrinės montuojamos:

Saulės elektrinės ant stogo

Saulės elektrinės projektuojamos ir montuojamos ant komercinių ir žemės ūkio paskirties pastatų stogo. Projektuojant atsižvelgiama į efektyviausius saulės energijos gavimo būdus. Ir technologijas.

Ant plokščio stogo

Ant plokščio stogo yra montuojami specialūs laikomieji karkasai, ant kurių montuojami fotovoltiniai elementai 15-45 laipsnių kampu – efektyviausiu būdu surinkti saulės energiją.

Kartu su stogo danga

Statant naujus namus vietoj stogo dangos klojami specialūs fotovoltiniai moduliai, pasižymintys geromis termoizoliacinėmis ir hidroizoliacinėmis savybėmis. Kol kas dar brangi ir reta technologija. Galima montuoti ir ant stoginių bei fasado.

Ant žemės

Privačiame sklype pastatomi specialūs laikikliai, ant kurių tvirtinami fotovoltiniai moduliai. Sukuriamas toks nedidelis privatus saulės elektrinių parkas, kurį bet kada galima išplėsti pristatant papildomus modulius.

Kokia technologija efektyviausia ir tinkamiausia būtent jūsų namams – pasakys mūsų inžinieriai. Susisiekite su mumis jau dabar – aptarsime jūsų poreikius ir pateiksime preliminarų kainos pasiūlymą.

Pirmas klausimas, į kurį turėtumėte atsakydami – saulės elektrinės galia. Kokios galios jums reikia. Viskas priklauso nuo jūsų namų ūkio elektros poreikių. Kiek elektros energijos išnaudojote pernai? Paskaičiuokite ir padalinkite iš 1000. Jei per metus sunaudojote 5000 kW/h elektros energijos, jums reikalinga bent 5 kW galingumo saulės elektrinė. Elektros poreikiai ateityje gali augti, todėl rekomenduojame numatyti ir tokį atvejį, bei pasirinkti kiek galingesnę saulės elektrinę.

Norite sužinoti tiksliai? Pasinaudokite mūsų skaičiuokle, kurios pagalba išsiaiškinsite, kokio galingumo elektrinės namams jums reikia.

Saulės elektrinės kaina įskaitant įrangą ir montavimo darbus „nuo-iki“ yra apie 1000 eurų už 1 kW galios. Jei jūsų saulės elektrinė yra 6 kW galios, visa elektrinė gali kainuoti apie 6000 eurų. Tai preliminarūs ir labai bendriniai paskaičiavimai. Tikslesnius galėtume pateikti po jūsų saulės elektrinės projektavimo darbų, kai tiksliai žinosime ne tik galią, bet ir reikalingus technologinius sprendimus.

Taip pat ši kaina yra be APVA paramos, kuri yra daugiau nei 300 eurų už kiekvieną galios kW.

Saulės elektrinės namams įrengiamos keliais etapais:

1.

Dokumentacija

Pirmiausia padedame sutvarkyti visus reikalingus dokumentus. Dirbame su skaidria verslo sritimi, todėl viskas turi būti aišku ir tiksliai dokumentuota.

2.

Projektavimas

Susipažinę su jūsų namo dokumentais, taip pat su namo konstrukcijų ypatumais (kartais galime atvykti apsižiūrėti ir į jūsų namus), pradedame projektavimo darbus. Nustatome tikslius stogo ar sklypo išmatavimus, pasvirimo kampus, saulės intensyvumą įvairiais metų laikais, parenkame reikalingus techninius sprendimus, paskaičiuojame kiek įvairių tvirtinimo detalių reikės montuojant. Sudarome galutinę darbų sąmatą.

3.

APVA parama

Padedame pateikti dokumentus APVA paramai gauti. Parama yra svarstoma iki liepos 31 dienos, tada nustatomas tikslus paramos dydis ir pinigai pervedami į nurodytą sąskaitą. Tai reiškia, kad sumontavus saulės elektrinę mokama pilna kaina, o vėliau dalis pinigų sugrįžta paramos pavidalu.

4.

Montavimas

Į jūsų namus sutartu laiku atvyksta mūsų inžinieriai su reikalinga aukštalipių įranga. Sumontuojami specialūs laikikliai, ant kurių tvirtinami fotovoltiniai moduliai. Jie sujungiami tarpusavyje, tada laidai nuvedami į specialią namo išorėje arba viduje sumontuota įrangą – inverterį, iš kurio elektra eina į jūsų namus ir į ESO tinklą.

5.

Pajungimas

Sumontavus saulės elektrinę, tvarkoma gaminančio elektros vartotojo dokumentacija, kiti reikalingi dokumentai ir saulės elektrinė paleidžiama. Paleidus elektrinę, viskas yra ištestuojama, namų savininkai apmokomi naudotis programine įranga, stebėti pagaminamos elektros kiekius.

Viskas, jūsų namų saulės elektrinė veikia ir gamina elektrą.

Viskas priklauso nuo saulės elektrinės efektyvumo ir jūsų šeimos įpročių. Paprastai saulės elektrinės namams atsiperka per 3-7 metus. Jei dienos metu naudojatės elektra daugiau, atsiperka greičiau, nes dienos metu naudojatės praktiškai nemokama elektra. Vakare elektra imama iš tiekėjo, kuriam leidote pasaugoti elektros kiekį, kurio nesunaudojote dieną. Tokiu būdu visa paros elektra būna pigesnė arba iš viso nemokama.

Plačiau apie investicijos atsiperkamumą papasakosime jau parengę jūsų saulės elektrinės projektą.

Saulės elektrinės skaičiuoklė

Kur bus montuojama elektrinė?

Įveskite planuojamos įrengti elektrinės galingumą (kW)

Stogas plokščias ar šlaitinis

Ant kiek šlaitų planuojama montuoti elektrinę?

Pasirinkite stogo šlaito kryptį bei nuolydį ir įveskite planuojamos įrengti elektrinės galingumą (kW)

KryptisNuolydisPanuojamas įrengti galingumas (kW)
1 šlaitas
2 šlaitas
3 šlaitas
4 šlaitas

Planuojama metinė generacija:

- kWh*

* Paskaičiuota generacija yra preliminari. Reali generacija priklauso nuo daug fakorių, tokių kaip: geografinė padėtis, šešėliai, įranga, atstumai, gamtinės sąlygos ir pan. Vien dėl gamtinių sąlygų, kraštutiniais atvejais, metinė generacija gali svyruoti 15 % ribose. Skaičiavimams naudota 2005–2020 m. palydovinė saulės spinduliavimo duomenų bazė su valandine skiriamąja geba bei geografinis Lietuvos Respublikos teritorijos vidurkis.