Degis Energy yra UAB „Degis“ vystomas efektyvių namų energijos sprendimų prekės ženklas, nukreiptas į tvariausius ir efektyviausius saulės energijos sprendimus.

Degis Energy prekiauja ir montuoja saulės elektrines privatiems ir verslo klientams, užsiima garantine ir pogarantine priežiūra, projektavimu, konsultuoja saulės elektrinių įrengimų klausimais, padeda sutvarkyti reikalingą saulės elektrinės dokumentaciją. Taip pat padeda gauti valstybės (APVA) paramą.

Pagrindiniai Degis Energy privalumas yra principas „viskas iš vienų rankų“.

Ilgus metus dirbdami su namų energijos sprendimų tiekėjais dabar galime pasiūlyti itin platų technologinių sprendimų spektrą. Ilgalaikiai ir išpuoselėti santykiai su tiekėjais leidžia itin operatyviai gauti užsakytą įrangą ir sutrumpinti projektų įgyvendinimo laiką iki 1-2 mėnesių nuo užsakymo pradžios. Kvalifikuoti ir sertifikuoti meistrai užtikrina, kad saulės elektrinės būtų suprojektuotos ir sumontuotos itin kokybiškai. Prie viso to prisideda ir itin svarbi patirtis, kaip naujausias saulės elektrinių technologijas integruoti kartu su esamais namų energijos sprendimais (granuliniais katilais, boileriais, šilumos siurbliais oras-oras bei oras-vanduo).

Klientams galime pasiūlyti itin platų energijos sprendimų asortimentą, atsižvelgdami į namo specifiką ir gyventojų pageidavimus. Svarbu, kad kartu eitume tvarios energijos kryptimi.

Bendradarbiaujame su šiais patikimais mūsų partneriais ir saulės energijos sprendimų gamintojais: LG, Sharp, Viessmann, General Electric, Huawei, Jinko, Kensol, Longi, Phono Solar, Trina, Fronius, FoxESS, Goodwe, SMA, Solar Edge, Tigo, Eastron, Keno, Sonel, Staubli ir t.t.

Susisiekite su mumis jau dabar ir aptarkime visus jums rūpimus saulės elektrinių klausimus.

1

Dėmesys kokybei

Dirbame tik su kokybiška įranga ir sprendimais, užtikrinančiais ilgaamžiškumą ir patikimumą. Atstovaujame patikimus įrangos gamintojus. Darbus atlieka tik sertifikuoti specialistai.
2

Nuo A iki Ž...

Saulės energijos sprendimus įdiegiame taip, kad Jūsų nevargintų jokie statybiniai ir montavimo iššūkiai, pradedant planavimu, projektavimu, dokumentacija ir baigiant įvairių energijos sistemų integracija su saulės elektrine.
3

Tikslūs skaičiavimai

Kada Jūsų saulės elektrinė atsipirks? Puikiai išmanome energetikos rinkos perspektyvas, todėl galime gana tiksliai paskaičiuoti jūsų investicijų atsipirkimo laiką, kuris nuolatos kinta pagal rinkos sąlygas.
4

Ilgametė patirtis

Esame patyrę namų energijos sprendimų diegėjai. Jau du dešimtmečius prekiaujame įvairiais šildymo ir vėdinimo sprendimais, juos montuojame, todėl natūralu, kad puikiai išmanome ir saulės elektrinių bei kitų efektyvių namų energijos sprendimų specifiką.

Kaip saulės elektrinė gali pakeisti jūsų namų šilumą ir jaukumą?
Pagrindinės „Degis Energy“ paslaugos

Norite sužinoti daugiau apie saulės energijos sprendimus būtent Jūsų namams? Susisiekite su mumis jau dabar!